Jesień w pełni, częściej trzeba zastępować słońce za pomocą ukulele, co i w zwiększonym ruchu na grupie jakby widać...

Jesienne spotkania Sekcja Krakowska obudziła się po wakacjach i organizuje spotkanie. Znając życie, Frakcja Stołeczna zaraz potraktuje to ambicjonalnie ;) Zajrzyjcie na grupę, jeśli chcecie wziąć udział w negocjacji terminu.

Pierwsze radosne piosenki Zanosi się na jeden z ciekawszych konkursów - na półtora miesiąca przed terminem nadeszły już cztery nagrania, a co jedno, to fajniejsze. Zajrzyjcie i posłuchajcie.

Uku na listach przebojów? Utwór Zagi "Być" (wywiad z artystką mogliście przeczytać u nas w ostatnio) dotarł już na piąte miejsce listy przebojów Polskiego Radia RDC, między innymi z naszą pomocą. Klikajcie dalej, umacniajmy istnienie ukulele w powszechnej świadomości!

Wspomnienia po Pradze Lee wrzuca pomału do sieci nagrania z festiwalu w Czechach. Część z nich mogliście zobaczyć już w relacji, którą zamieściliśmy w niedzielę, ale plotki głoszą, że jest tego więcej. Mamy nadzieję, że nic szczególnie kompromitującego nie zostało utrwalone...

Mandolinowa dywersja Na sektę promującą u nas od czasu do czasu inne instrumenty strunowe patrzymy z pewną podejrzliwością, ale trzeba przyznać, że wrzucają ciekawe nagrania.

Odwieczne dylematy Niektóre pytania pojawiają się niemal co tydzień - i dobrze, po to w końcu istnieje grupa, by na nie odpowiadać. W tym tygodniu Alicja zastanawia się nad wyborem ukulele elektrycznego, Radek zastanawia się nad ostatnią nowością u Maiskiego - ukulele Mahimahi, a Patryk poszukuje dla siebie dobrego futerału. A niektórzy już dylematów nie mają, i tak jak John cieszą się z nowych zakupów...

Rozczarowanie roku? A mógł być fail roku... Munia zaprosiła nas na festiwal ukulele w Liverpoolu, oferując nawet nocleg dla gości z daleka. Dobrze, że zorientowaliśmy się w porę, że festiwal, owszem, w Liverpoolu, ale w Kanadzie :)

Filmik na wtorek Nie zawiedli nas w tym tygodniu grupowicze w dzieleniu się perełkami z Youtube'a, ale ta z pewnością jest najbardziej urocza...