Zbliżamy się do 666 członków - kto nagra coś mrocznego z tej okazji? Na razie jednak złe się nas nie ima, oto więc kolejna porcja plotek z grupy fejsbukowej.

Prawie nam się udało! Piosenka Zagi "Być", na ukulele oczywiście, między innymi dzięki naszym klikom wskoczyła na drugie miejsce Listy Przebojów z Charakterem Polskiego Radia RDC. Czy damy radę dobić do pierwszego? Czy pan Grzegorz jest ukulelistą? Dowiemy się już w piątek, tymczasem, klikajcie!

Ukulele dla dzieciaków Pamiętacie, jak w zeszłym roku dzięki ofiarności grupowiczów wyposażyliśmy w ukulele świetlicę dla dzieci w Bukownie? Tym razem przekazujemy prośbę Wojtka, który prowadzi kółko ukulele dla dzieciaków w Wapnicy. Sporo z nas chowa po szafach swoje pierwsze ukulele klasy "allegro precyzyjnie wykonane" - oddajcie dzieciom, one docenią :) Można też dorzucić się do zakupu czegoś lepszego wspólnie z innymi ukistami.

Chwyty barowe i kot gratis Kot + teoria muzyki.. nie ma co opowiadać, zobaczcie :) http://imgur.com/a/pOShB

Soundtrack na ukulele? Szymek poszukuje podkładów muzycznych do filmikow ze swoich wypraw w góry... I już pewnie znalazł, ale na pewno nie obrazi się za podrzucenie mu na zapas. Wiecie, na jakim instrumencie.

Odwieczne pytania... Nie ma tygodnia bez pytania o "ukulele na początek". Tym razem dopytuje się Maciek, a po raz kolejny w odpowiedziach pojawia się Mahimahi - nowa tania marka w ofercie Pewnego Znanego Sklepu Internetowego. Trzeba będzie w końcu porządnie ją przetestować.

Lepsze od Zooma? Rafał testuje nową zabawkę Sony - połączenie kamery z rejestratorem przyzwoitego dźwięku. Jak na potrzeby nagrywającego ukisty, idealny wynalazek, jeśli tylko cena nie będzie przesadnie wygórowana.

Filmiki, filmiki Sporo ciekawych linków się pojawiło, ale pierwszeństwo mają nagrania grupowiczów - fajnie, że nie tylko przy okazji konkursów nagrywamy :) Na koniec zatem - Rafał i Kamila.