W tym tygodniu na grupie mogliśmy się zawstydzić, podbudować i zniesmaczyć zarazem. Zapraszam do nadrabiania zaległości.

Uke Power! Udało się - zorganizowanym klikaniem pomogliśmy Zagi zdobyć szczyt listy przebojów Polskiego Radia RDC. Gratulujemy, i liczymy na więcej ukulele w powszechnej świadomości dzięki temu.

Co, ja nie zagram? Jak donosi Paweł - nowa książka z aranżacjami Jake'a Shimabukuro jest już dostępna w Amazonie. Chyba każdy szanujący ukista powinien mieć w repertuarze jakiś utwór tego pana. Zapewne któryś ze względnie łatwiejszych ;)

Pytania, pytania Tym razem niestandardowo - Maciek zainteresował się chyba najrzadszą odmianą ukulele - barytonem. A Wy co myślicie na ten temat?

A tymczasem na Mazowszu... Cała masa dzieciaków pod wodzą Krzysztofa gra na ukulele. I to tak, że jakby usłyszały niektóre późnonocne wykonania na naszych zlotach, to by nas tylko obśmiały serdecznie ;) Harcerze

Nie oglądajcie tego obrazka! Ale serio. Naprawdę nie. Ostrzegam. Wasz wybór...

Nagranie na dziś Znów mamy nagrania grupowiczów, zamiast cudzych. Jeden Marcin gra Lennona, a drugi Marcin tradycyjny irlandzki kawałek.