Z "lekkim" (niemal dwumiesięcznym!) opóźnieniem wracamy z naszym podsumowaniem tygodnia na grupie Polish Ukulele.

A od ostatniego wpisu "tygodniowego" działo się sporo, bo mieliśmy rekordową liczbę konkursów w stosunkowo krótkim czasie. Najpierw konkurs radosny, potem krokodylowy, a na koniec ponuracki. Rozstrzygnięcie ostatniego już niebawem!

Polish Ukulele over all!

Trochę poza kolejnością chronologiczną należy pogratulować Lee Monce zwycięstwa w wideokonkursie na theukulelesite.com. Dzięki świetnemu wykonaniu utworu 12th Street Rag oraz solidarnemu wsparciu naszej grupy w głosowaniu, wygrała ona dzisiaj nowe ukulele w międzynarodowym konkursie!

Co on robi z palcami?

Podziwiamy wirtuozerską grę Jamesa Hilla!

Pęknięta struna :(

Adamowi pękła struna w jego tenorze. Szkoda, bo na swoim uku potrafi grać całkiem fajne kawałki. Teraz będzie pamiętać, że dobrze mieć zapasowy komplet pod ręką, a my na grupie możemy podyskutować, jak temu przykremu zdarzeniu zapobiegać na przyszłość. Pęknięta struna

Gram na ukulele i jestem z...

Ankieta Tomka Grdenia ujawniła, że najwięcej (9) ukistów mieszka we Wrocławiu! Na drugim miejscu są Kraków i Warszawa (5), a na trzecim Poznań (4). Oczywiście możliwe (a wręcz pewne!), że część z ukistów nie ujawniła nadal swojej lokalizacji, dlatego warto skorzystać z ankiety i podzielić się tą informacją. Im nas więcej w jednym mieście, tym większe i ciekawsze spotkanisa możemy zorganizować. To, co ujawniła ankieta to z pewnością różnorodność. Ukulele jest nie tylko domeną wielkich miast, ale i małych miejscowości, a nawet wiosek! Super!

Podziękowania od Dyrektora

Kolejny raz grupa Polish Ukulele pokazała, że jest w stanie działać i wspomagać najmłodszych pasjonatów ukulele. Podziękowania z Wapnicy

Oficjalne koszulki Polish Ukulele!

Na koniec odrobina reklamy! W sklepie zbychowcowo.cupsell.pl pojawiły się oficjalne koszulki z logo Polish Ukulele! Co warto zaznaczyć, sprawa jest pro publico bono, a więc w przypadku tych koszulek sklep zrezygnował ze swojej marży, dzięki czemu są one tańsze! W tej chwili dostępnych jest kilka krojów kobiecych, jeden męski i jeden dziecięcy. Każdy w kilku opcjach kolorystycznych! Koszulki są naprawdę bardzo dobrej jakości. Jeżeli mieszkasz poza granicami Polski, nie stanowi to problemu, gdyż jest możliwa przesyłka na terenie całej UE! Przykładowo Munia zamówiła koszulkę do Anglii, przyszła kilka dni po złożeniu zamówienia (w same mikołajki!)